PRAVÝ PRVOREPUBLIKOVÝ VEČER

PRAVÝ PRVOREPUBLIKOVÝ VEČER

22.09.2018

Sdružení pro rozvoj MSK bude partnerem akce PRAVÝ PRVOREPUBLIKOVÝ VEČER, který bude součástí oslav 100 let vzniku Československa.

Pravý prvorepublikový večer je název chystané akce, jejímž partnerem je Sdružení pro rozvoj MS kraje. Uskuteční se 22. září na Zámku Šilheřovice a bude pojata jako oslava 100. výročí vzniku Československé republiky. Hlavními účinkujícími jsou Ondřej Havelka a jeho Melody Makers s programem „Československá swingová tančírna“, slovenští Hot Serenaders, mistři ČR v akrobatickém tanci, prof. Štěpán Rak (kytara – pořad Domov můj…), Jan-Matěj Rak (kytara, harmonika – písně vztahující se k době před 100 lety…), Alex Dowis - malování světlem na plátno (dobové motivy) Light Art, Shadde Yadda - Dája Šimíčková  a další. Večer moderuje známý herec, houslový virtuóz Martin Zbrožek.

Doprovodným programem akce je odpoledne s módní přehlídkou, kabaret, projekce filmu, dobová vozidla, velocipedy, hasičská auta, přehlídka hasičů, stánky s občerstvením a dobovým líčením, účesem, foto koutek, tvůrčí dílničky a zábava pro děti, vše v dobovém oblečení.

 Využit bude celý areál nádherného zámku, tedy i přilehlý park (golfový turnaj – oslava 50 let výročí golfového klubu, opět v dobovém za účasti O. Havelky). Pro marketingové partnery bude možnost zasazení lípy s umístěním adresné cedulky, jakožto stromu, jež je symbolem české státnosti a dále přímo na zámku slavnostní oběd s hejtmanem Moravskoslezského kraje, biskupem Mons. Františkem Václavem Lobkowiczem, OPraem a marketingovými partnery akce. 

https://polar.cz/kam-vyrazit/opavsko/opava/11000013661/pravy-prvorepublikovy-vecer

KALENDÁŘ AKCÍ:

Rychlý kontakt:

Akce a projekty, partnerství: