TRANS TRITIA -závěrečná konference projektu

TRANS TRITIA -závěrečná konference projektu

12.11.2020

Partneři projektu TRANS TRITIA zvou na závěrečnou konferenci projektu, zaměřeného na zlepšení koordinace a plánovaní nákladní dopravy na území TRITIAkterá se uskuteční on-line 19.11.2020, v 10:00 hod.  (jazyky konference: čeština, slovenština, polština a angličtina). 

Hlavní myšlenkou projektu je zlepšení strategického plánování a podmínek rozvoje nákladní dopravy na přeshraničním území Polska, České republiky a Slovenské republiky a také spolupráce a informačních toků mezi zájmovými skupinami a autoritami. Projekt je zaměřen na optimalizaci ekonomické efektivnosti a zlepšení podpory environmentálně šetrnějším způsobům dopravy, vedoucím k přesunu toků nákladní dopravy ze silnic na železnici a vnitrozemské vodní cesty. Projekt je obecně zaměřen na řešení za účelem naplnění cílů dopravní politiky EU – Bílá kniha. V průběhu konference budou prezentované výsledky projektu, přínosy přeshraniční spolupráce v oblasti nákladní dopravy a další perspektivy rozvoje multimodální nákladní dopravy.

Registrace na konferenci je k dispozici ZDE.

KALENDÁŘ AKCÍ:

Rychlý kontakt:

Akce a projekty, partnerství: