Cyklus přednášek pro zlepšení zdraví

Vážení příznivci Lidí v rovnováze,

Máme tady advent a blíží se nám Vánoce. Čas klidu, míru a rozjímání. K nim nerozlučně patří i Betlémské světlo, které k nám každoročně přivážejí skauti.

Dovolte i nám, abychom Vám již příští středu 15.12. v 19 hodin trochu světla poznání přinesli.

Prvním řečníkem, který bude hovořit o vlivu světla na naše zdraví bude Hynek Medřický, který je vynálezcem, badatelem a ochráncem přírody. Posledních 27 let se aktivně zabývá osvětlením a jeho vlivem nejen na člověka, ale i na přírodu. Spolupracuje s řadou výzkumných institucí včetně Akademie věd České republiky. Je vynálezcem světelného zdroje, který dokáže simulovat sluneční svit a stimuluje soustředění.

Druhým řečníkem našeho webináře bude Jan Bílý, konstelační kouč a grafik. Od roku 1976 do roku 2003 žil především v Německém Freiburgu, ale nějaký čas strávil i v Indii, Francii a Řecku. Od roku 2003 žije opět v České republice. Od roku 1990 se věnuje osobnímu rozvoji a koučování, od roku 2001 se věnuje konstelacím. Za své nejdůležitější učitele považuje indického spirituálního mystika OSHA Rajneeshe a rakouského druida Antona Raborneho.

Registrovat se na online webinář můžete ZDARMA ZDE »

Pokud někdo bojuje se strachem, úzkostí či stresem, může se každý poslední čtvrtek v měsíci zúčastnit interaktivního webináře s PhDr. Pavlem Humpolíčkem PhD., který působí v Ústavu psychologie a psychosomatiky Masarykovy univerzity v Brně.

V úvodní části bude připravena hodinová interaktivně vedená prezentace rozšiřující informace z volně dostupné online přednášky https://youtu.be/vb6G3yAgLNI. Na ni naváže hodinová řízená diskuze, která bude vycházet z podnětů, dotazů a témat všech přítomných. Každý z přítomných tak bude mít možnost vytěžit maximum z expertního přístupu lektora a získat cenné a prakticky využitelné tipy pro osobní práci s úzkostí.

Rozsah:
2 hodiny (z toho 1 hodina webináře & 1 hodina řízené diskuze)

Termín konání:
vždy poslední čtvrtek v kalendářním měsíci v době od 18:00 do 20:00 hodin

Možnost přihlášení naleznete ZDE.

 

Za projektový tým
Zdeněk Michálek
Manažer projektu

 

KALENDÁŘ AKCÍ:

Rychlý kontakt:

Akce a projekty, partnerství: