XXIV. Setkání podnikatelů

XXIV. Setkání podnikatelů

16.05.2018

Vážené dámy a pánové, dovolujeme si Vás pozvat na XXIV. Setkání podnikatelů, jehož jsme partnerem. Setkání se uskuteční dne 12. června 2018 v Ostravě.

Setkání podnikatelů, které je svým charakterem nejprestižnější akci nejen moravskoslezského kraje a celé ČR, ale má i významný nadnárodní dosah směrem k našim přeshraničním sousedům, bude i letos rozděleno na dvě části: konferenční, která se uskuteční v dopoledních hodinách v aule multifunkčního centra GONG areálu Dolních Vítkovic a odpolední, která již tradičně proběhne v zahradách Generálního konzulátu Polské republiky. Ústředním tématem konferenční části bude současná problematika v hutnictví a koksárenství ve slezských regionech ČR i PL, a to ve vazbě na Uhelnou platformu EU, dále se dotkneme palčivých témat odpadového hospodářství a pracovního trhu. Program bude blíže rozveden na webové stránce ČPOK.

 

Program akce naleznete v příloze. 

Dokumenty ke stažení:

KALENDÁŘ AKCÍ:

Rychlý kontakt:

Akce a projekty, partnerství: