Galavečer Region pro sebe

Galavečer Region pro sebe

05.12.2017

Slavnostní galavečer "Region pro sebe" se uskutečnil 4. 12. 2017 v Ostravě.

Region pro sebe je tradičním předvánočním setkáním členů Sdružení, významných zástupců kraje, měst a obcí. Představitelé Sdružení tak chtějí poděkovat členům a partnerům za spolupráci, popřát jim všechno nejlepší do nového roku, a podpořit tak neformálním způsobem regionální komunikaci.

V ramci galavečera udělilo Sdružení společně s Krajskou hospodářskou komorou ocenění za přínos k rozvoji kraje i za spolupráci se školami.

V programu letošního galavečera vystoupili například studenti Janáčkovy konzervatoře Ostrava, ostravský písničkář René Matlášek či zpěvačka a moderátorka Heidi Janků. Sváteční slovo zazněno od biskupa ostravsko-opavské diecéze Mons. Františka Lobkowicze.

TISKOVÁ ZPRÁVA

TISKOVÁ ZPRÁVA NA MSK

REPORTÁŽ

FOTOGALERIE

KALENDÁŘ AKCÍ:

Rychlý kontakt:

Akce a projekty, partnerství: