Na vánočním galavečeru Sdružení ocení úspěšné firmy, podniky a instituce

Na vánočním galavečeru Sdružení ocení úspěšné firmy, podniky a instituce

08.12.2015

Šestnáctý ročník vánočního galavečera Region pro sebe, který Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje každoročně pořádá, se koná 9. prosince 2015 v Park Inn by Radisson Hotelu Ostrava pod záštitou biskupa ostravsko-opavské diecéze Mons. Františka Václava Lobkowicze.

„Během společenského galavečera chceme důstojně a slavnostně připomenout 25 let existence Sdružení. Chceme vzpomenout instituce a osobnosti, které měly historické zásluhy, ať už při vzniku Sdružení nebo při jeho činnosti v průběhu čtvrt století.  Rádi bychom jim poděkovali a některé také ocenili za to, čím přispěli k rozvoji našeho kraje,“ uvedl Radúz Mácha, ředitel Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje.

Region pro sebe je tradičním předvánočním setkáním členů Sdružení, významných představitelů kraje, měst a obcí. Smyslem akce je poděkovat členům a partnerům Sdružení za spolupráci, popřát jim všechno nejlepší do nového roku, a podpořit tak neformálním způsobem regionální komunikaci.  Je také již tradicí, že v průběhu galavečera představitelé Sdružení a Krajské hospodářské komory Moravskoslezského kraje oceňují v několika kategoriích úspěšné subjekty a instituce, které pomáhají zviditelnit region a dlouhodobě významně pomáhají jeho rozvoji. Ani letos tomu nebude jinak. Akci finančně podpořily ze svých rozpočtů Moravskoslezský kraj a statutární město Havířov.

 

 

Zdroj

Mgr. Karin Pelikánová,

mediální zástupce Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje

gsm: +420 606 127 049,

e-mail: karinpelikanova@seznam.cz 

 

 

 

KALENDÁŘ AKCÍ:

Rychlý kontakt:

Akce a projekty, partnerství: