INVESTIČNÍ FÓRUM ZA ÚČASTI PREZIDENTA ZEMANA I PREMIÉRA RUSNOKA

27.09.2013

Prezident České republiky Miloš Zeman, premiér v demisi Jiří Rusnok i ministr průmyslu a obchodu v demisi Jiří Cienciala se zúčastní letošního čtrnáctého ročníku mezinárodní konference „Investment & Business Forum" 2013 (IFO).

Ekonomickou akci pořádá Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje 2. 10. 2013 v Mamaison Business and Conference Hotel Imperial Ostrava. Hlavními body programu jsou perspektivy dalšího hospodářského rozvoje Moravskoslezského kraje a investiční příležitosti

„Konference je rozdělena do několika částí. V dopoledním bloku k tématu hospodářský rozvoj Moravskoslezského kraje vystoupí například prezident republiky Miloš Zeman, předseda vlády v demisi Jiří Rusnok, představitelé kraje, města Ostravy a Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje,“ popsala jeden z bodů programu ředitelka Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje Kateřina Huvarová. Téma bude pokračovat diskuzí u kulatého stolu, které se zúčastní ministr průmyslu a obchodu v demisi Jiří Cienciala, náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Ivan Strachoň , primátor města Ostravy Petr Kajnar a významní představitelé podnikatelské reprezentace našeho kraje.

V odpoledním programu budou prezentovány konkrétní projekty pro možné investování v regionu a u kulatého stolu, kterého se zúčastní například zástupci Czechinvestu či Sdružení pro zahraniční investice (AFI), si potom zahraniční investoři, jako zástupci firem Brose CZ, Hyundai Motor Manufacturing Czech, Teva Czech Industries či Tieto Czech a další, vymění postřehy a zkušenosti s podnikáním v kraji.

Moravskoslezský kraj a statutární město Ostrava finančně podpořily konferenci ze svých rozpočtů. Další informace o akci a podrobný program jsou na stránkách www.ifo.cz.

 

 

Zdroj:

Karin Pelikánová
mediální zástupce Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje
gsm: +420 606 127 049
e-mail: karinpelikanova@seznam.cz

KALENDÁŘ AKCÍ:

Rychlý kontakt:

Akce a projekty, partnerství: