Zasedala sekce vzdělávání

29.09.2021

22.9.2021 se konalo další z pravidelných setkání sekce vzdělávání. Výjimečné bylo v tom, že proběhlo po dlouhé době prezenční formou. Hostitelem setkání byla tentokrát 1st international school of Ostrava. Jednání účastníků z řad škol a firem provázela velmi příjemná atmosféra díky milému prostředí a zázemí. Setkání se zúčastnil rovněž náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje pro oblast školství a sportu Stanislav Folwarczny. Všichni společně jsme řešili návrat do kanceláří a škol po vlně restrikcí a diskutovali jsme o tom, co z této doby se nám osvědčilo a chceme si ponechat i nyní. Diskuse se také týkala zejména tématu propojení škol a firem a nového ročníku soutěže School Friendly, která letos hledá a ocení originální a fungující příklad spolupráce firem a škol v náročném Covidovém roce.