XXII. Setkání podnikatelů v Ostravě

16.06.2016

Pozvánka na na XXII. Setkání podnikatelů, které se uskuteční 29. 6. 2016 v Ostravě.

Česko-polská obchodní komora organizuje toto prestižní hospodářské setkání podnikatelů z České, Polské a Slovenské republiky ve spolupráci s Generálním konzulátem Polské republiky v Ostravě, Oddělením propagace ochodu a investic Velvyslanectví Polské republiky v Praze, Opolským centrem hospodářského rozvoje, Moravskoslezským krajem, Slezským a Opolským vojvodstvím, Žilinským samosprávným krajem a Městem Ostrava.

Na setkání podnikatelů jsou zváni zástupci českých, polských a slovenských firem, poslanci a senátoři, zástupci ministerstev, diplomacie a samospráv všech tří zemí.

Důležitost a jedinečnost této akce potvrzuje fakt, že minulý rok se setkání zúčastnilo 248 osob, které reprezentovaly 103 firem a 51 institucí, komor a sdružení.

Setkáním podnikatelů každým rokem zaštitují: Velvyslanectví České republiky ve Varšavě, Velvyslanectví Slovenské republiky v Praze, Velvyslanectví Polské republiky v Praze, Ministerstvo hospodářství Polské republiky, Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky, vojvodství a kraje.

Součástí letošního setkání budou panelové debaty, hospodářská konference a neformální setkání v zahradách Generálního konzulátu Polské republiky v Ostravě.

V odpoledním programu (od 16.00 do 17.00 hod.) můžou firmy využít možnosti konzultace s obchodními rady Polské republiky panem Milanem Wenitem a Slovenské republiky panem Ivo Hanušem a také se zástupcem Czech Trade ve Varšavě panem Adamem Suchánkem.

Zájemci o konzultaci, prosíme, aby se přihlásili do 20.6 na adresu cpok@opolsku.cz. Na základě přihlášení bude Vám sdělen přesný čas konzultace.

 

PROGRAM XXII. Setkání podnikatelů

PŘIHLÁŠKA

Fotogalerie předešlých ročníků 

 

Termín pro zaslání přihlášek  v elektronické podobě je do 17. června 2016.

KALENDÁŘ AKCÍ:

Rychlý kontakt:

Akce a projekty, partnerství: