Všechna partnerství v projektu „KOMPETENCE 4.0“ v MSK již uzavřena!

03.03.2021

Naše Sdružení je regionálním partnerem projektu „Kompetence 4.0“ pro Moravskoslezský kraj. Cílem projektu v MSK je nově vytvořit a podpořit vzájemnou spolupráci 8 firem a 8 škol obsahující praktickou aplikaci prvků duálního vzdělávání.

Osmé, dle plánu projektu poslední partnerství, jsme uzavřeli v únoru 2021, a to v sektoru „Potravinářství“ v učebním oboru „pekař“ mezi Střední školou hotelnictví a služeb a Vyšší odbornou školou, Opava, příspěvkovou organizací a pekárnou Knappe s.r.o. V tomto měsíci se nám nakonec podařilo uzavřít ještě jedno partnerství nad rámec projektu a máme tedy finálně uzavřeno celkem 9 efektivních partnerství. Toto partnerství je uzavřeno mezi Střední školou techniky a služeb Karviná, příspěvkovou organizací a společností KATEK Czech Republic s.r.o. pro maturitní obor „logistické a finanční služby“ v sektoru „Logistika“.

V následujících měsících budeme dále pokračovat v prohlubování spolupráce mezi středními školami a firmami.

Souhrnný přehled uzavřených partnerství mezi SŠ a firmami v MSK