Veletrh pracovních příležitostí Kariéra PLUS

01.03.2016

Pozvánka na Veletrh pracovních příležitostí Kariéra PLUS, která se koná 8. 3. 2016

Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje z.s., které je partnerem veletrhu Kariéry PLUS, zve všechny studenty, absolventy i širokou veřejnost na devátý ročník veletrhu pracovních příležitostí Kariéra PLUS. Veletrh Kariéra PLUS je určen zájemcům o zaměstnání, brigádu, stáž, či spolupráci při diplomových pracích všech vysokoškolských oborů univerzit Moravskoslezského kraje. Kariéra PLUS se koná 8. 3. 2016 od 9 do 15 hodin v aule Vysoké školy báňské - Technické univerzity v Ostravě – Porubě (www.karieraplus.cz).

Návštěvníci se na veletrhu mohou setkat s personalisty přibližně stovky zaměstnavatelů, odborníci z Kariérního centra VŠB – TUO pomohou s tvorbou životopisů a motivačních dopisů, odborný program nabídne přednášky z oblasti problematiky vstupu na trh práce. Zájemci mohou také zdarma vyzkoušet úroveň své angličtiny v rámci jazykového testování. Novinkou letošního ročníku Kariéry PLUS je fotokoutek, ve kterém si mohou zájemci, za asistence vizážistky, nechat udělat profesionální fotografii na životopis.

PLAKÁT