SOUTĚŽ "SCHOOL FRIENDLY"

09.10.2017

Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje z.s. vyhlásilo soutěž SHOOL FRIENDLY jako ocenění pro firmy, které spolupracují s různými typy škol v našem kraji, od školek po vysoké školy, propojují, sdílejí, posunují dále spolupráci firem a škol,ukazují cestu, motivují, inspirují, pomáhají měnit myšlení, převzaly spoluzodpovědnost za budoucí generace.

Soutěž běží od února do října t.r.

Přihlášky mohou podávat všichni, kdo spolupracují alespoň s jedním stupněm školství (stupněm je myšleno – školka, základní škola, střední škola, vysoká škola)

• Ocenění bronz – ten kdo pracuje s jedním stupněm školy
  • Ocenění stříbro – ten kdo pracuje se dvěmi stupni školy
  • Ocenění zlato – ten kdo pracuje s třemi stupni školy