Školení zdarma pro Vaše zaměstnance

Školení zdarma pro Vaše zaměstnance

17.07.2019

Nabízíme Vám možnost zapojení do nového projektu zaměřeného na vzdělávání zaměstnanců, který je plně hrazen v rámci operačního programu Zaměstnanost.

Vybírat si můžete z oblastí Měkkých a manažerských dovedností, Jazykového vzdělávání, Technického a jiného odborného vzdělávání, Obecného IT, Specializovaného IT a Účetních, ekonomických a právních kurzů. Pokud byste si nevybrali z naší nabídky kurzů, není problém do seznamu zařadit další zaměření, které by odpovídalo Vašim požadavkům.

Školení budou opět zdarma! (čerpání v rámci de minimis)

Projekt je plánován od podzimu 2019 do léta 2021

 

V případě zájmu kontaktujte:

Alžběta Grzywačová

agrzywacova@msunion.cz

 

KALENDÁŘ AKCÍ:

Rychlý kontakt:

Akce a projekty, partnerství: