Seminář "Program EU pro zaměstnanost a sociální inovace (EaSI)"

18.05.2016

Pozvánka na bezplatný seminář s názvem Program EU pro zaměstnanost a sociální inovace (EaSI), který pořádá Ministerstvo práce a sociálních věcí ve spolupráci s Eurocentrem Ostrava. Seminář se uskuteční v pátek 27. května 2016 v Ostravě.

Seminář je určen zejména pracovníkům nevládních neziskových organizací, pracovníkům veřejné správy, úřadům práce, vysokoškolským institucím, výzkumným ústavům, sociálním partnerům. Odpolední část je určena zájemcům o získání zvýhodněného mikroúvěru na (zahájení) podnikání včetně sociálního podnikání i pro znevýhodněné skupiny (např. studenty po dokončení školy, matky na mateřské dovolené, osoby 50+). Více informací s podrobným programem je k dispozici na stránkách Eurocentra Ostrava:

Akce se uskuteční v budově Krajského úřadu Moravskoslezského kraje (ul. 28. října 117, Ostrava, místnost F502) v době od 9:30 do 15:00 hod

Vstup zdarma. Občerstvení bude zajištěno.

PROGRAM

Svou účast  potvrďte do 25. května 2016 na e-mail blahova.hana@vlada.cz a uveďte, zda máte zájem o registraci na I. a II. blok (9:30–11:30), na III. blok (12:00–15:00), nebo na všechny tři bloky.