Sdružení bylo partnerem 7. ročníku „Koučinku v praxi“

18.11.2019

15.-16.11. proběhla 7. konference „Koučink v praxi – Rovnováha v životě“. Sdružení bylo partnerem této akce a podpořilo tak odbornou konferenci, kterou organizovala Asociace integrativních koučů, která sdružuje kouče především z Moravy. Na konferenci bylo 20 přednášejících a moderátorů a přišlo 95 účastníků, kteří si kvalitu konference velmi pochvalovali. Výstupy budou do týdne ke shlédnutí i s fotografiemi na www.koucinkvpraxi.cz

Hlavní organizátor akce se zeptal ředitele Sdružení Radúze Máchy:

Co Vás vedlo k rozhodnutí stát se partnerem konference Koučink v praxi?

Koučink uvolňuje skrytý a blokovaný vnitřní potenciál, startuje kreativitu a podnikavost, pomáhá měnit zažité přístupy a překonané stereotypy, podporuje rozvoj osobnosti a potažmo tak napomáhá rozvoji společnosti a světa kolem nás. Vyvážený udržitelný rozvoj našeho regionu a jeho obyvatel je základní motto našeho Sdružení pro rozvoj MSK. A právě koučink může být tím partnerstvím, jehož posláním je jak definování konkrétních klíčových strategických cílů, tak zároveň vytvoření takové struktury, podpory a optimálního motivačního prostředí, jež vytyčené cíle úspěšně realizují.

Na co se na konferenci nejvíce těšíte?

Těším se na neformální diskuse a výměnu zkušeností s příjemnými lidmi, kteří mají snahu posouvat věci kupředu a vzájemně se inspirovat.

Prosím popřejte letošní konferenci pár slov do vínku.

Koučink v praxi má 6 let a má za sebou mateřskou školku. K úspěšnému zápisu do první třídy základní školy blahopřeji. Zároveň přeji šťastný vstup do školních let a pilná, vnímavá, kreativní a podnikavá dítka, která baví nalézat a uvolňovat skrytý potenciál svůj i svých kamarádů.