Rozloučení s Pavlem Bartošem

27.03.2021

Rozloučení se zesnulým prezidentem Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje Pavlem Bartošem se uskuteční ve středu 31. března 2021 ve 14:00 hodin v římskokatolickém kostele v Ostravě – Staré Bělé.

Vzhledem k aktuálně platným protipandemickým opatřením, omezujícím počet osob v místě konání obřadu, bude římskokatolický kostel pro ty, kteří chtějí položit kytice a rozloučit se tak se zesnulým otevřen již v čase 13,00 – 13,45 hod. v den konání pohřbu.

Kondolenční e-kniha k vyjádření vaší soustrasti ZDE  

Oficiální vyjádření výkonné rady Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje:

Pavel Bartoš byl široce respektovanou osobností a dlouhá léta se velmi aktivně, usilovně, konstruktivně a neúnavně podílel na procesu hospodářské transformace a společenském rozvoji našeho kraje. Ztrácíme v něm zkušeného, moudrého a empatického člověka, plného energie a elánu, s přirozeným lidským přístupem ke všem a doslova zapáleného pro změnu a lepší život obyvatel v našem regionu. Čest jeho památce a hlubokou a upřímnou soustrast jeho nejbližším.

KALENDÁŘ AKCÍ:

Rychlý kontakt:

Akce a projekty, partnerství: