REGION PRO SEBE 2022

23.11.2022

Mimořádná opatření při koronavirové epidemii nám v minulých dvou letech nedovolila uskutečnit každoroční tradiční předvánoční setkání členů a příznivců Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje s významnými osobnostmi našeho regionu v rámci společenského galavečera REGION PRO SEBE.

lavnostní kulturní galavečer „Region pro sebe 2022“ připravuje letos naše Sdružení společně s Krajskou hospodářskou komorou Moravskoslezského kraje a Společenstvím průmyslových podniků Moravy a Slezska na pondělí 5. prosince 2022 od 19:00 hodin v prostorách DK POKLAD v Ostravě-Porubě.

Slavnostní setkání připomene jubilejní 30. výročí vzniku Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje a pokřtí ALMANACH vydaný k tomuto významnému jubileu. Vyhlásíme vítěze soutěže „Personalista roku“, otevřeme nový ročník „School Friendly“ a v kulturní části programu se setkáme s umělci souboru opereta/muzikál Národního divadla moravskoslezského a klavírním duem Ostravské univerzity.

Pozvánka na galavečer zde

 

 

 

KALENDÁŘ AKCÍ:

Rychlý kontakt:

Akce a projekty, partnerství: