"QUO Vadis MSK očima mladých"

"QUO Vadis MSK očima mladých"

09.10.2017

4. 10. jsme se opět setkali s dalšími mladými lidmi v rámci projektu "QUO Vadish MSK očima mladých, tentokrát ve Frýdku-Místku na vyšší odborné škole Goodwill.

Součástí prezentace Sdružení byla přednáška jednatelky členské organizace New Dimension s.r.o. p. Radky Šuškové, která studentům představila svou životní cestu a také vzkaz, že když máme možnost něco ovlivnit, měli bychom se příležitosti vždy pevně chytit. Na tuto poutavou přednášku navázala Kristýna Pochvalitová z New Dimension s.r.o. s pozvánkou k projektu "Quo Vadis...", který je pro studenty právě tou zmiňovanou možností něco ovlivnit. Celé dopoledne strávené na Goodwillu se studenty bylo velmi příjemné a zajímavé pro všechny zúčastněné, někteří studenti využili pozvánky k dalšímu setkání a zapojení do našeho projektu. Můžeme se tedy těšit na další spolupráci a „mladé“ změny.

Akce a projekty, partnerství: