Programy pomoci uhelným regionům

08.07.2019

Prostřednictvím programu RE:START se podařilo pro uhelné regiony vyjednat vyhlášení výzvy na snížení emisí ze zařízení, která se podílejí na nadlimitní koncentraci znečišťujících látek v ovzduší. Do výzvy předložily projekty zejména velké průmyslové podniky, které usilují o snížení emisí ve svých provozech. Podpořeno bude 10 projektů z Moravskoslezského kraje za více než 1,3 miliardy korun. Evropská unie na ně přispěje částkou přesahující tři čtvrtě miliardy korun. Na září je plánovaná výzva pro podniky na modernizaci prostorově a technicky nevyhovujících objektů a areálů. 

https://www.msk.cz/cz/rozvoj_kraje/obyvatelum-moravskoslezskeho-kraje-se-bude-diky-re:startu-lepe-dychat-130441/

KALENDÁŘ AKCÍ:

Rychlý kontakt:

Akce a projekty, partnerství: