Pozvánka na The Great British Corporate Training Showcase

27.09.2016

Britská obchodní komora v České republice Vás srdečně zve na The Great British Corporate Training Showcase, který se bude konat 11. 10. 2016 od 10.00 do 18.00 v prostorách Britského Velvyslanectví v Praze.

Cílem akce je, Vás osobně seznámit s přibližně 20 britskými firmami a školitelskými společnostmi specializující se na korporátní vzdělávání; poznat nové trendy a metody z této oblasti; a navázat tak cenné obchodní kontakty.

Výstava, spojená s prezentací britských firem, se zaměří zejména na následující oblasti: mentoring a coaching, leadership a management, komunikaci, networking, obchodní dovednosti, péči o zákazníky, virtuální vzdělávání, e-learning, hodnocení zaměstnanců, obchodní angličtinu a další. Seznam potvrzených vystavujících a prezentujících firem najdete v příloze. Podrobný program prezentací Vám zašleme týden před akcí. 

Pro potvrzení účasti, prosím, kontaktujte Petru Griffin, na emailové adrese petra.griffin@britcham.cz , či na telefonním čísle +420 778 474 549, nejpozději do pátku 7. října 2016.

Účast registrovaných hostů je zcela zdarma.

 

POZVÁNKA

KALENDÁŘ AKCÍ:

Rychlý kontakt:

Akce a projekty, partnerství: