Pozvánka na „Těšínské dožínky“

08.09.2023

Vážení členové a příznivci Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje Zveme vás tímto na „dožínky, tentokrát trochu jinak“, zábavnou akci, která proběhne v rámci spolupráce našeho Sdružení se skupinou KOMA v jedinečném prostředí farmy Koňákov. Ta se nachází v krajině Pobeskydí, kousek od Českého Těšína. „Těšínské dožínky“ v sobotu 16. září od 10:00 hod. až do půlnoci nabídnou ukázky řemesel, bohatý program pro děti, výstavu zvířat, prodej regionálních výrobků i ochutnávku specialit a řadu hudebních vystoupení

http://www.farmakonakov.cz/aktuality/tesinske-dozinky-tak-trochu-jinak.html

 

Na akci jste srdečně zváni se svými rodinami či kamarády. Věřte, že zde strávíte příjemný den a bude o vás dokonale postaráno. Akci jsme pojali jako inspirativní příklad spolupráce zemědělské Farmy Koňákov, která vloni získala druhé místo v celostátní soutěži Farma roku http://www.farmakonakov.cz/informace/o-nas.html s Albrechtovou střední školou Český Těšín. Jde o jeden z inspirativních příkladů propojení kooperace firem a škol v rámci 5. ročníku soutěže „SCHOOL FRIENDLY“, kterou každoročně pořádá Sdružení pro rozvoj MSK

 

POZVÁNKA

KALENDÁŘ AKCÍ:

Rychlý kontakt:

Akce a projekty, partnerství: