Pozvánka na konferenci Invest MORE

18.05.2016

Pozvánka na 2. ročník konference Invest MORE – Investiční příležitosti v Moravskoslezském kraji, která se koná 1. 6. 2016 v Clarion Congress Hotelu Ostrava. Akci připravuje Agentura pro regionální rozvoj pod patronací Moravskoslezského kraje.

Letošním tématem konference jsou zaměstnanci pro firmy, jejich příprava, motivace a především získávání nových zaměstnanců, včetně absolventů a zahraničních pracovníků. Na konferenci kromě představitelů kraje v čele s hejtmanem Miroslavem Novákem vystoupí představitelé vládních úřadů, krajských středních škol a také firem z kraje. Ty Vám mimo jiné představí své konkrétní zkušenosti s náborem a zaměstnáváním zahraničních pracovníků.

Po celou dobu akce se bude možné ve foyer potkat se zástupci krajských středních technických škol, které jsou připraveny navázat spolupráci v oblasti exkurzí, odborných praxí, stáží a dalších aktivit, vedoucích k lepšímu uplatnění studentů jako budoucích zaměstnanců firem v kraji.

POZVÁNKA

Přihlašujte se prosím prostřednictvím registračního formuláře. Akce je zpoplatněna a při registraci do 29. dubna platí zvýhodněná cena.

Více informací naleznete na www.invest-msr.com