Pozvánka na 10 LET MUZIKÁLU V OSTRAVĚ 2010–2020

19.02.2021

Česká televize odvysílá na stanici „ČT art“ v přímém přenosu v pondělí 22. února ve 20.15 hodin koncert nazvaný 10 LET MUZIKÁLU V OSTRAVĚ 2010–2020. Nabídne divákům průřez muzikálovým repertoárem naší členské organizace Národního divadla moravskoslezského za posledních deset let, kdy právě tento hudební žánr v souboru převážil nad dříve preferovanými operetami.

Chybět nebudou například melodie z muzikálů Marguerite, Sunset Boulevard, Evita, Kočky, Jesus Christ Superstar, West Side Story, Rebecca, Edith a Marléne, z komorního dílka Thrill Me (Vzruš mě!), ale také ukázky z  novinek – muzikálů Květiny pro paní Harrisovou nebo původního díla s názvem Harpagon je lakomec?, které NDM divákům ještě nabídnout nemohlo. Účinkovat budou mj. tři držitelé Ceny Thálie: Hana Fialová, Martina Vlčková a Tomáš Savka. S nimi samozřejmě další členové souboru a hosté. Speciálním hostem bude Dasha.

KALENDÁŘ AKCÍ:

Rychlý kontakt:

Akce a projekty, partnerství: