„Podpora exportu pro firmy v Moravskoslezském kraji - odborné konzultace s řediteli zahraničních kanceláří CzechTrade“

13.09.2016

Pozvánka na akci „Podpora exportu pro firmy v Moravskoslezském kraji - odborné konzultace s řediteli zahraničních kanceláří CzechTrade“, která se uskuteční 11. 10. 2016 v Ostravě.

Cílem akce je povzbudit exportní aktivitu a mezinárodní obchodní spolupráci firem a společností v Moravskoslezském kraji. Firmám budou nabídnuty indiv iduální konzultace s vybranými řediteli zahraničních kanceláří CzechTrade, během kterých mohou probrat své konkrétní exportní plány a možnosti.

V rámci odborných (předem dohodnutých konzultací) se můžete sejít s řediteli zahraničních kanceláří CzechTrade z následujícíh zemí: Německo, Spojené arabské emiráty, Čína, Rakousko, Bulharsko, Peru, Ruská federace, Nigérie

Registrace: http://www.khkmsk-registrace.cz/(účast na akci je bezplatná)

POZVÁNKA s programem

KALENDÁŘ AKCÍ:

Rychlý kontakt:

Akce a projekty, partnerství: