Náměstek hejtmana MSK p. Folwarczny přijal ředitele Sdružení p. R. Máchu a vedoucí naší sekce vzdělávání p. R. Šuškovou

24.04.2017

19. 4. náměstek hejtmana MSK pro školství, mládež a sport p. Stanislav Folwarczny přijal ředitele Sdružení p. R. Máchu a vedoucí naší sekce vzdělávání p. R. Šuškovou, kteří jej informovali o dosavadní práci sekce, budoucích záměrech a plánech Sdružení se zaměřením na vzdělávání a spolupráci s mladou generací.

Náměstek přislíbil svou aktivní pomoc a součinnost s MSK v tématech „SCHOOL FRIENDLY“ (ocenění firem, které propojují a posunují spolupráci firem a škol, ukazují cestu, motivují, inspirují, pomáhají měnit myšlení a převzaly zodpovědnost za budoucí generace),  „DUÁLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ“ a „QUO VADIS MSK OČIMA MLADÝCH“.