Konference Invest MORE: Spolupráce firem s technickými školami i získávání nových zaměstnanců

02.06.2016

Téměř 230 zástupců firem i středních technických škol Moravskoslezského kraje se ve středu (1. června) sešlo na druhém ročníku konference Invest MORE, kterou organizoval Moravskoslezský kraj prostřednictvím své Agentury pro regionální rozvoj.

Hlavním tématem letošní konference byla spolupráce firem s krajskými technickými středními školami, získávání nových zaměstnanců včetně absolventů a zahraničních pracovníků i využití efektivních nástrojů pro udržení zaměstnanců ve firmách.

Na konferenci kromě představitelů kraje v čele s hejtmanem Miroslavem Novákem vystoupili představitelé vládních úřadů, krajských středních škol a firem z regionu. Ty představily své zkušenosti s náborem a zaměstnáváním zahraničních pracovníků.

Více na www.msk.cz