Jubilejní 20. ročník mezinárodní konference TRANSPORT

Jubilejní 20. ročník mezinárodní konference TRANSPORT

19.09.2016

14. 9. se uskutečnil jubilejní 20. ročník mezinárodní konference TRANSPORT, jeho hosty byli mj. náměstek ministra dopravy Kamil Rudolecký, náměstek ministra životního prostředí Vladislav Smrž, zmocněnec vlády pro MSK, ÚK a KRK Jiří Cienciala, hejtman Zlínského kraje Stanislav Mišák a odborníci ze Slovenska i Polska.

Více o konferenci zde:

http://www.ostrava-online.cz/zpravy/konference-transport-v-rozpoctu-sfdi-je-v-pristim-roce-7-5-miliardy-korun-na-vystavbu-silnic

http://www.ceskatelevize.cz/porady/10122978233-udalosti-v-regionech-ostrava/416231100030914-udalosti-v-regionech/

 

13. 9. 2016 proběhlo jednání zástupců signatářů dokumentu „Memorandum o spolupráci při řešení dopravní obslužnosti a rozvoji železniční infrastruktury v Moravskoslezském kraji“, které se uskutečnilo jako doprovodný program 20. ročníku mezinárodní konference TRANSPORT.  Předmětem jednání je stav příprav vybraných klíčových  železničních dopravních staveb v MS kraji.

 

KALENDÁŘ AKCÍ:

Rychlý kontakt:

Akce a projekty, partnerství: