Jednání ředitele se zastupující vedoucí odboru školství a sportu statutárního města Ostrava

15.02.2016

10. 2. proběhlo jednání ředitele Sdružení se zastupující vedoucí odboru školství a sportu statutárního města Ostrava pí. Sylvou Sládečkovou.

Byly konzultovány možnosti spolupráce mezi Sdružením a SMO v oblasti vzdělávání. Územní potřeby a klíčová témata budou diskutována na jednáních Pracovní skupiny Vzdělávání pro KAP vytvořené v rámci Regionální stálé konference. SMO se letos pouští do tvorby nového strategického plánu rozvoje města na období 2017 - 2023 s výhledem na dalších dvacet let. Bylo doporučeno provázat tvorbu tohoto plánu s aktivitou „QUO Vadis MSK očima mladých“, kterou iniciuje Sdružení s Patrioty MSK a Impact Hub Ostrava.