Jednala sekce vzdělávání

23.01.2022

Za účasti Stanislava Folwarczneho, náměstka hejtmana pro školství, mládež a sport, se letos poprvé sešla sekce vzdělávání při Sdružení pro rozvoj MSK. Hostitelem bylo tentokrát ostravské krajské pracoviště Národního pedagogického institutu ČR (NPI). Jeho vedoucí Dagmar Půdová prezentovala aktivity a formy spolupráce NPI se školami a institucemi v našem kraji a informovala o jeho aktuálních projektech.  Náměstek hejtmana Stanislav Folwarczny informoval o aktivitách vedení kraje v oblasti vzdělávání, ředitel Sdružení Radúz Mácha zrekapituloval 4. ročník soutěže „School Friendly“ a informoval o připravovaném slavnostním vyhlášení jeho vítězů, jež proběhne v březnu.

Členové sekce se dohodli že tématem pro letošní schůzky kromě tradičních témat bude, jak se nám v současné době mění lidé jako zaměstnanci a jaký vliv to má na jejich rozvoj a vzdělávání.