ITT Holdings Czech Republic s.r.o.

13.11.2018

ITT Holdings Czech Republic s.r.o. je novým členem Sdružení pro rozvoj MSK.

Ředitel Sdružení Radúz Mácha seznámil GŘ společnosti Milana Ratiborského s historií a našimu současnými a budoucími aktivitami. Společnost ITT Holdings Czech Republic  vyrábí špičkové brzdové destičky a tlumiče pro přední světové výrobce automobilů a vlakových souprav. Její ostravský výrobní závod má za sebou nejúspěšnější rok v 10leté historii společnosti. Aktuálně zaměstnává přes 700 zaměstnanců. Za poslední tři roky dosáhly investice do ostravského závodu přibližně 250 milionů korun na rozšíření a zkvalitnění výrobních kapacit. V současné době patří ostravský závod mezi nejvýznamnější součásti celé mezinárodní skupiny ITT, která zaměstnává téměř 10 000 lidí v 35 zemích světa.
http://itt-ostrava.com/

Akce a projekty, partnerství: