III. ročník konference BusinessCon 2017

13.09.2017

Pozvánka na III. ročník konference BusinessCon 2017, který se uskuteční 13.-14.10.2017 v hotelu Freud na Ostravici.

Proč přijít na konferenci?

Formát konference je naprosto unikátní a jedinečný v celé ČR. Inspirace, sdílení zkušeností, networking, ale především konkrétnost - 70 % času konference je v moderovaných diskuzních kruzích, ve kterých se řeší konkrétní případové studie, které jsou pro účastníky nejvíce přínosné. Podívejte se, jak hodnotí účastníci minulý ročník konference.

 

Témata a program konference

  1. Budoucnost podnikání ve světě po digitální revoluci 
  2. Kultura spolupráce 
  3. Firma stojí na lidech – jak přitáhnout ty správné?

Téma vždy uvede jeho patron v krátkém rozhovoru a následně bude rozpracované facilitovanou debatou a na případových studiích. Více informací o programu konference naleznete na webových stránkách www.businesscon.cz

 

Chcete získat z konference nejvíc? Požádejte o případovou studii!

Otevíráme registraci případových studií na konferenci. Případová studie znamená, že se Vám věnuje tým v rámci přípravy tématu a následně je Vaše případová studie obsahem diskuze u kulatého stolu. Prvním dvěma žadatelům bude k dispozici garant tématu a speciální host, Petr Beneš, 6D Academy.

 

REGISTRACE

Akce a projekty, partnerství: