III. ročník konference BusinessCon 2017

09.10.2017

Pozvánka na III. ročník konference BusinessCon 2017, který se uskuteční 13.-14.10.2017 v hotelu Freud na Ostravici. Letošní ročník BusinessCon je připravován společně s platformou BusinesCon, Asociací MSP ČR a naším Sdružením.

Proč přijít na konferenci?

Formát konference je naprosto unikátní a jedinečný v celé ČR. Inspirace, sdílení zkušeností, networking, ale především konkrétnost - 70 % času konference je v moderovaných diskuzních kruzích, ve kterých se řeší konkrétní případové studie, které jsou pro účastníky nejvíce přínosné. Podívejte se, jak hodnotí účastníci minulý ročník konference.

 

Témata a program konference

  1. Budoucnost podnikání ve světě po digitální revoluci 
  2. Kultura spolupráce 
  3. Firma stojí na lidech – jak přitáhnout ty správné?

Téma vždy uvede jeho patron v krátkém rozhovoru a následně bude rozpracované facilitovanou debatou a na případových studiích. Více informací o programu konference naleznete na webových stránkách www.businesscon.cz

 
S kým se na konferenci osobně potkáte?

Mimo hlavních garantů, které jsme vám představili v minulých e-mailech (jejich představení najdete také na stránkách konference), se na konferenci potkáte ještě s dalšími zajímavými osobnostmi, které vám představujeme nyní.

Jaroslav Durda (Vicepresident People Management Forum)

Když jsme diskutovali s naším čestným členem Jardou Drahošem (Finidr), které téma je dneska TOP, jednoznačně odpověděl, že nábor, neboli jak najít schopné a motivované lidi. Když jsme se jej ptali, kdo je v ČR odborníkem č.1, kterého by doporučil, řekl bez váhání Jaroslav Durda. Jarda  Durda vystoupil na konferenci 2015, vy se můžete podívat na krátkou ochutnávku - https://youtu.be/kjbLxU7cWaA

Jiří Belinger (Vari, a.s., místopředseda Asocice malých a středních podniků)

Místopředseda představenstva AMSP, Jiří Belinger, s námi bude sdílet své zkušenosti, jak vybudoval a úspěšně předal svou společnost Vari (doporučujeme článek na https://archiv.ihned.cz/c1-65151760-nema-cenu-predavat-v-70-letech-firmu-svemu-50letemu-nastupci).

Maritn Palička (CEO, Etnetera)

Martin je čestným členem BusinessCon a jeho rady a zkušenosti byly ku prospěchu na loňské konferenci u případové studie ShopSys. Minulý měsíc proběhla v Praze velká konference Future Port Prague s podtitulem "Vše, co potřebujete vědět pro směřování vaší společnosti ve zrychlující se budoucnosti", pořádaná právě Etneterou. Letošní ročník BusinessCon je právě na téma Budoucnost podnikání.

 

Chcete získat z konference nejvíc? Požádejte o případovou studii!

Otevíráme registraci případových studií na konferenci. Případová studie znamená, že se Vám věnuje tým v rámci přípravy tématu a následně je Vaše případová studie obsahem diskuze u kulatého stolu. Prvním dvěma žadatelům bude k dispozici garant tématu a speciální host, Petr Beneš, 6D Academy.

 

REGISTRACE

KALENDÁŘ AKCÍ:

Rychlý kontakt:

Akce a projekty, partnerství: