Finalisté School Friendly

29.11.2021

Porota 4. ročníku soutěže School Friendly  vybrala finalisty v kategoriích „FIRMA“, „ŠKOLA“ a „ZVLÁŠTNÍ OCENĚNÍ ZA PARTNERSTVÍ“.

Je mi velice líto, že s ohledem na stále se zhoršující pandemickou situaci a nezbytná opatření z toho plynoucí, jsme jako hlavní organizátor soutěže společně s partnery rozhodli předávání ocenění původně plánované na 30.11.2021 zrušit.

Nedokážeme v tuto chvíli stanovit konkrétní termín slavnostního udílení a předávání cen. Chceme, aby vyhlášení vítězů a předávání ocenění proběhlo slavnostně a důstojně, včetně positivní medializace jejich finalistů a za účasti všech partnerů soutěže. Konkrétní umístění odtajníme až na osobním předávání. V tuto chvíli tedy pouze informujeme, koho porota posunula do finále soutěže.

Za hlavního organizátora soutěže i její partnery všem finalistům blahopřeji a přeji, ať se vzájemná spolupráce firem a škol nadále prohlubuje. Věřím, že nový rok bude přívětivější a všichni se společně setkáme při slavnostním okamžiku vyhlášení umístění finalistů a předání cen.

Firmy

FERRIT s.r.o.  – Staré Město

KATEK Czech Republic s.r.o., Horní Suchá

TĚŠÍNSKÉ JATKY HOLDING, s. r. o./ Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace

Školy

Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, Ostrava, příspěvková organizace

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Ostrava, příspěvková organizace

Střední škola techniky a služeb, Karviná, příspěvková organizace

Zvláštní ocenění za partnerství

• Střední škola      hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace      s pekárnou Knappe s.r.o. Opava
  • Obchodní akademie, Český      Těšín, příspěvková organizace se spolumajitelem a jednatelem firmy beSURE,      s. r. o.

Cena magazínu Positiv Business and Style za „Positivní počin v oblasti spolupráce ŠKOLA – FIRMA“:

- OŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice se společností TATRA Truck, a.s.