Festival bezpečnosti 2019

08.04.2019

Bezpečnostně technologický klastr, z. s., spolu se Sdružením pro rozvoj Moravskoslezského kraje a Vysokou školou báňskou – Technickou univerzitou Ostrava, pořádá dne 30. 5. 2019 třetí ročník FESTIVALU BEZPEČNOSTI 2019.
Festival bezpečnosti je akcí zaměřenou na posílení bezpečnosti a jeho cílem je informovat veřejnost, zejména děti a mládež různých věkových skupin, o důležitosti bezpečnosti v jejich životě. V rámci Festivalu bezpečnosti nabízíme malým a středním firmám možnost propagace svých výrobků, činnosti a názvu společnosti jako „bezpečné firmy“. Firmy zde mohou oslovit odbornou i laickou veřejnost a potenciální zaměstnance.

Podrobnosti naleznete v přiloženém letáku a také zde: www.festivalbezpecnosti.cz a https://www.facebook.com/festivalbezpecnosti

Ve stejném termínu se na Vysoké škole báňské – Technické univerzitě Ostrava uskuteční blok odborných seminářů zaměřených na různé oblasti bezpečnosti – safety, security, ekologie, výzkum a vývoj a vzdělávání. Program těchto odborných seminářů je aktuálně koncipován a pozvánku vám rovněž zašleme.