Design Driven Innovation

15.05.2018

Chcete vědět více o tom, jak dlouhodobě úspěšné firmy řídí inovace? Nepřináší Vám investice do inovací požadované přínosy? Potřebujete objevit nové zdroje příjmů Vaší společnosti, ale nevíte, jak na to?

Jedinečná akce, která Vám otevře nové obzory
pro řízení inovací ve Vaší společnosti.


Již ve středu 23. května od 9 hodin v MSIC.
Přijďte se inspirovat od zkušených expertů a nečerpejte energii od dalších podnikatelů a manažerů, kteří hledají řešení stejných výzev jako Vy. Získáte rychlý vhled do přístupů v efektivním řízení inovací a transferu technologií. Celý seminář bude protkán praktickými příklady z domova i ze zahraničí. Jako bonus jsou v ceně zahrnuty individuální konzultace s vystupujícími experty v průběhu i po skončení akce. Informacemi níže bych Vám rád představil oba řečníky zblízka a připomněl důležitost řešených témat pro růst Vaší firmy. 
 
Přihlášku a další informace naleznete zde

KALENDÁŘ AKCÍ:

Rychlý kontakt:

Akce a projekty, partnerství: