Vánoční koncert Radima Schwaba a Kateřiny Brožové

Vánoční koncert Radima Schwaba a Kateřiny Brožové

08.11.2017

Členská organizace Společenství průmyslových podniků Moravy a Slezska vás zve na vánoční koncert Radima Schwaba a Kateřiny Brožové, který uskuteční 16. 12. 2017 od 19 hodin v Domě kultury města Ostravy.

S Radimem Schwabem Společenství průmyslových podniků Moravy a Slezska dlouhodobě spolupracuje. Věřte, že koncert bude dokonalý. Koncertní vystoupení českého zpěváka a herce, představitele hlavní role v české verzi muzikálu The Phantom Of The Opera a představitele krále Šalamouna v muzikálu Sibyla, královna ze Sáby, který svým magickým projevem ohromuje návštěvníky aktuálních hitů pražské muzikálové scény. Přijďte si prožít svůj vánoční sen! Zastavte se ve chvílích předvánočního shonu, pohodlně se usaďte a poslechněte si koncert, který Vás naladí na tu správnou sváteční vlnu. Jsou pro Vás připraveny nejen ty nejkrásnější vánoční hity, ale i spousta novinek, které budou stát za to! Jako dárek, který k Vánocům neodmyslitelně patří. Několik krásných písní zazpívá i KATEŘINA BROŽOVÁ. Samozřejmě uslyšíte i překrásný duet Kateřiny a Radima, Přísahám, že jsem to já. Překvapením večera bude ADÉLA KŘIVÁNKOVÁ finalistka dětské soutěže San Remo junior. Nebudou chybět ani zbrusu nové hity z Radimova nového alba. Přání se splní i těm, kteří se chtějí zaposlouchat do oblíbených songů, které od Radima znáte. Zazní hity z muzikálů, klasiky a balady s krásnými českými texty! Sny se mají plnit nejen o Vánocích. Vy si ten svůj můžete splnit 16. prosince 2017 v 19 hodin v Domě kultury města Ostravy.


RADIM SCHWAB účinkoval v divadle GOJA Music Hall, divadle Na Fidlovačce, divadle TaFantastika, divadle Semafor, divadle Broadway, divadle Hybernia, v Národním divadle moravskoslezském, Divadle ABC, v Severočeském divadle opery a baletu Ústí nad Labem, divadle Husa na Provázku a dalších. Další informace na www.radimschwab.cz.

 

Všichni kdo si vstupenku objednají přes webové stránky, obdrží po zadání promo kódu: VIP , slevu 10 % z celkové ceny vstupného. Vstupenky je možné objednat zde: https://event.gg/7126/. Uvedený slevový kód je platný pouze do konce listopadu 2017.

 

POZVÁNKA

KALENDÁŘ AKCÍ:

Rychlý kontakt:

Akce a projekty, partnerství: