Vánoční esoterické trhy rozzáří předvánoční Ostravu

24.11.2017

Ve dnech 1. – 3. prosince 2017 se na Výstavišti Černá louka v Ostravě uskuteční Vánoční esoterické trhy. Souběžně bude probíhat výstava Středoškolák, vysokoškolák a výstava pracovních příležitostí PRO JOB.

Vánoce jsou jedny z nejkrásnějších svátků v roce. Připomínáme si narození Ježíše Krista v Betlémě, oslavujeme nástup slunovratu. Nepostradatelnou součástí předvánoční atmosféry jsou i vánoční trhy. Předvánoční čas je jako stvořený pro zamyšlení nad tím, co by naše nejbližší potěšilo, co hezkého bychom pro ně mohli udělat, jaký dárek by je potěšil nebo jen pro zastavení a meditaci. Na Vánočních esoterických trzích najdete léčivé kameny, mandaly, přírodní kosmetiku, ručně vyráběné svíčky, astrologický nebo numerologický výklad na míru, knížky pro děti i dospělé, vonné a léčivé oleje, ručně malované šátky, kyvadla, feng-shui předměty a mnoho dalšího. Nebude chybět také výklad karet, chiromantie, astrologické předpovědi a nově také numeroempatie (porozumět sobě a ostatním lidem pomocí čísel).

NOVINKOU letošního ročníku jsou DÍLNIČKY PRO DĚTI I DOSPĚLÉ, kde si můžete z písku vysypat mandalu dle svého výběru a cítění a darovat ji svým blízkým. Nebudou chybět přednášky, kterých se návštěvníci mohou zúčastnit zcela zdarma. Poprvé na výstaviště zavítá Zadaa Bayarjargal, mongolská šamanka a léčitelka, která bude povídat o tom, že nic v životě není nemožné, omezením jsme si jen mi sami. Dalšími přednášející jsou např. Milan Gelnar, známý astrolog nebo PhDr. Arnošt Vašíček, který bude mít přednášku o Číně a Tiberu. V přednáškové části se budeme věnovat především partnerským vztahům, horoskopům pro rok 2018, alternativní cestě ke zdraví, tarotovým kartám a výkladům, transformaci energií aj.

Na ploše 1500 m2 se Vám představí více než 80 vystavovatelů z celé České republiky i Slovenska. Na www.cerna-louka.cz najdete podrobný seznam vystavovatelů. Sledujte také FB, kde představíme jednotlivé vystavovatele.

Od soboty bude probíhat na Slezskoostravském hradě, který je od Výstaviště vzdálen cca 5 min. pěší chůzí, výstava BETLÉMŮ. Můžete si tak první adventní víkend užít v krásné předvánoční atmosféře a nezapomeňte, Vánoční estorické trhy i přednášky jsou pro Vás zdarma!

1. 12.       09:00 - 18:00 hod.

2. 12.       09:00 - 18:00 hod.

3. 12.       09:00 - 15:00 hod.

Radka Vrublová,tel.: +420 596 167 145, +420 723 982 003