Střechy, stavba

04.03.2018

Získejte peníze zpět za nákup nové střechy Satjam na výstavě Střechy, Stavba!

Střechy, Stavba 27. ročník odborné stavební výstavy, se uskuteční ve dnech 8. – 10. března na výstavišti Černá louka. Výstava se stane dějištěm setkání koncového zákazníka a odborné veřejnosti s významnými osobnostmi stavebního oboru.

Výstava Střechy, Stavba představí novinky z oblasti klasických a moderních střešních krytin, zdicích, zateplovacích a izolačních materiálů, stavebních technologií a řemesel. Spatřit můžete nízkoenergetické stavby, stavební materiály, technické zařízení budov apod. Návštěvníci budou mít opět možnost setkání s výrobci, dodavateli a řemeslníky z celé České republiky a budou se moci seznámit s novinkami a novými technologiemi z oboru stavebnictví. Již teď se můžete těšit na tyto firmy: Satjam, s.r.o., Cembrit a.s., FenStar s.r.o., Wobau cz s.r.o., SDS Komplexní Stavby, s.r.o., Stavebniny Janík a.s. a mnoho jiných. Součástí výstavy bude 20. ročník odborné konference „Regenerace bytových domů 2018“, která se uskuteční 7. března 2018 v konferenčním sále.

Mimo vystavovatelů, se na návštěvníky také těší odborné poradny, kde si může každý návštěvník zajít s konkrétním dotazem.

Program doplní učňovské soutěže, kde studenti zabojují o nejlepší ztvárnění zadaného úkolu.  Tyto soutěžě pořádá Cech instalatérů České republiky a SUSO.

Těšit se také můžete na přednášky, které budou neméně zajímavé např.: Zkušenosti se stavbou kamen a krbů Ing. Antonín Šimáček.

Velkým lákadlem pro návštěvníky je soutěž:

„Získej peníze zpět za nákup nové střechy od společnosti SATJAM“

Jak se zapojit do soutěže a podrobnější informace se dozvíte přímo na jejich stánku.

Více informací na www.cerna-louka.cz

8. 3.         12:00 - 18:00 hod.
9. -10. 3.  10:00 - 16:00 hod.

Cena vstupného:
Dospělí                                       50,- Kč