První ročník kosmetického a spa veletrhu MORAVIA BEAUTY se uskuteční na Výstavišti Černá louka v Ostravě

24.04.2015

Prezentace krásy a půvabu, zdravého životního stylu, relaxace a pohody přinese první ročník kosmetického a SPA veletrhu MORAVIA BEAUTY, který se uskuteční 16. – 17. 5. 2015 na Výstavišti Černá louka v Ostravě. Průmyslová Ostrava se tak na jeden víkend stane městem krásy a relaxu.

Čeká Vás přehlídka mnoha kosmetických společností a jiných firem z této oblasti, které Vám představí své produkty a novinky, stejně tak kadeřnické produkty, prostředky pro udržení zdravého životního stylu, služeb v oblasti wellness, masážních salónů a SPA výrobků přinášející Vám pocit nejen zdravého těla, ale také zdravé duše.

Návštěvníci se mohou těšit na zajímavý program po celou dobu veletrhu. Připraveny jsou soutěže v líčení, účesech a nail designu, soutěžní anketa s luxusní španělskou kosmetikou Keenwell a losování o mnoho atraktivních cen.

Partner našeho veletrhu, přední česká kosmetická společnost Dermacol, si pro návštěvníky připravila rovněž další atraktivní soutěže a možnost tak získat a seznámit se s řadou kosmetických produktů značky Dermacol.

Atraktivní jistě také bude možnost nechat se nalíčit přímo na stánku společnosti Glamour Trade, s.r.o. dekorativní kosmetikou značky Keenwell a o stravování se po celou dobu veletrhu budete moci bezplatně poradit s profesionální nutriční terapeutkou, která Vám poradí jak správně sestavit jídelníček, čemu se vyvarovat aby bylo Vaše tělo v té správné kondici.

Po oba dva dny veletrhu vystoupí mistryně v orientálním tanci LATIFAH se svou orientální taneční show a hudební nadšence jistě potěší vystoupení a krátká autogramiáda známé zpěvačky Leony Machálkové.

Nenechte si ujít současné trendy v kosmetických oborech, přijďte zapomenout na stres a spěch a nechat se unést na vlnách relaxu, půvabu a pohody.

Další informace týkající se výstavy:

16. – 17. 5.                                                                          10:00 – 18:00 hod.

Vstupné:
Dospělí                                                                            80,- Kč
Důchodci, studenti, děti, ZTP                                           50,- Kč

Platí VIP karta 2015