Masopustní veselí na Slezskoostravském hradě

14.02.2018

V sobotu 17. února 2018 ovládne Masopust Slezskoostravský hrad. Čekat Vás budou ukázky lidových zvyků, rej masopustních masek, lidové písničky a spousta dobrého jídla.

Na Slezskoostravském hradě zažijete atmosféru masopustu. Masopustní období bylo v minulosti svátkem obžerství, během kterého se bylo třeba dobře najíst. Konaly se zabijačky, hostiny a tancovačky.

Masopustní hodování nabídne řadu dobrot k ochutnávání. V jarmarečných stáncích si budete moci dát pivo, medovinu, bramboráky, koláče, sladké i masové dobroty. Na pódiu poběží bohatý  doprovodný program, který potěší a pobaví nejen děti, ale i dospělé.  Těšit se můžete na průvod maškar, vystoupení flašinetáře a mnoho dalšího.

Masopustní sobota na Slezskoostravském hradě bude zkrátka vonět spoustou dobrého jídla a příjemným zážitkem.

Tak neváhejte dorazit!

Každý, kdo přijde v masopustní masce, má vstup zdarma.

Vstupné:

Dospělí                                                  80,- Kč