KŠB Institut - podzimní nabídka vzdělávacích akcí

KŠB Institut - podzimní nabídka vzdělávacích akcí

21.09.2018

Vážení klienti a obchodní partneři, ani po letních dovolených si nenechte ujít odborné semináře a tematické snídaně, které pro Vás chystá vzdělávací KŠB Institut! Na co se můžete do konce roku těšit?

Říjen 2018

Co přinese novela zákona o obchodních korporacích?

Rozsáhlé změny v oblasti akcionářských práv, volených orgánů a valných hromad se dozvíte na semináři v úterý 16.10.

 

Na co byste neměli zapomenout při sepisování smluv?

S důležitými nuancemi i judikáty, které je vhodné mít při psaní smluv stále na paměti, Vás seznámíme na semináři ve středu 31.10.

 

Listopad 2018

Co chystá Evropská komise ve vztahu k přeshraničním změnám?

O tom, jak nová právní úprava stanoví přeshraniční rozdělení či přemístění sídla firmy, Vás budeme informovat na snídani ve čtvrtek 8.11.

 

Ukončení nájmu komerčních prostor a jeho úskalí

Jak dojednat délku nájemní doby, důvody ukončení nájmu a vypořádání technického zhodnocení? Vše podstatné zazní na semináři v úterý 20.11.

 

Svěřenské fondy jsou IN

Proč jsou svěřenské fondy stále oblíbenější a čím dál častěji využívány pro zajištění správy rodinného majetku, Vám odpovíme na snídani ve čtvrtek 29.11.

 

Prosinec 2018

Kdy přijde ePrivacy a jak bude vypadat?

V pozadí GDPR stále stojí odkládané nařízení o ochraně soukromí v elektronických médiích, označované jako ePrivacy. O aktuální vývoj se podělíme na semináři v úterý 4.12.

 

V mezidobí si můžete přečíst odborný článek Martiny Černé, naší kolegyně, která se zaměřila na problematiku tzv. cookies v režimu ePrivacy (Právní rádce, 9/2018, k přečtení zde).

 

Zákulisí insolvenčního práva

Vybranou judikaturu k šikanózním insolvenčním návrhům, uplatňování pohledávek věřiteli či odpovědnosti statutárních orgánů Vám představíme na snídani v úterý 11.12.

 

 

Věříme, že Vás nabízená témata seminářů a tematických snídaní osloví a že se s Vámi na našich akcích brzy setkáme.

 

Na semináře se snadno přihlásíte přes web KŠB Institutu v jednotlivých odkazech výše (šedé tlačítko „Rezervace“ u každého semináře). V případě potíží nás neváhejte kontaktovat.

 

Na bezplatné tematické snídaně se lze hlásit pouze osobně na emailu info@ksbinstitut.cz. Vzhledem k omezené kapacitě je Váš případný zájem o účast třeba avizovat co nejdříve.

 

Těšíme se na Vás.

 

S pozdravem

 

Pavla Filipová

jednatelka

 

KŠB Institut, s.r.o.
Jungmannova 745/24
110 00 Praha 1
tel: (+420) 224 103 316 | fax: (+420) 224 103 234

Website  |  LinkedIn  |  Kocián Šolc Balaštík  

KALENDÁŘ AKCÍ:

Rychlý kontakt:

Akce a projekty, partnerství: