ČLENOVÉ INFORMUJÍ

Zápis do školy populární hudby.

05.09.2013

Členská organizace Pop Academy pořádá v těchto dnech v prostorách nad hudebním klubem Parník zápis do školy populární hudby.

Knov how z Japonska v našem regionu

28.08.2013

Pan Antonín Jeřábek z Brose CZ spol. s r.o. (Kopřivnice), pan Vít Michenka z VÚHŽ a.s. (Frýdek-Místek) a pan Jan Měrka z REMAK, a.s. (Rožnov pod Radhoštěm) se společně zúčastní výjezdu do Japonska zprostředkovaného společností HM PARTNERS s.r.o.,…

Energetika v souvislostech fungování veřejné správy

26.08.2013

Krajská energetická agentura Moravskoslezského kraje, o. p. s., člen sdružení, Vás zve na seminář Energetika v souvislostech fungování veřejné správy pořádáný po celém Moravskoslezském kraji.

Seminář Zvládání stresu a obnova sil

26.08.2013

Dne 10.9.2013 pořádá vzdělávací a poradenská společnost HM PARTNERS s.r.o., člen sdružení, zážitkový seminář na téma Zvládání stresu a obnova sil.

Pomoc nezaměstnaným s návratem do společnosti

26.08.2013

Společnost ArcelorMittal Ostrava ve spolupráci s obecně prospěšnými společnostmi Centrum sociálních služeb a Centrom sociální podnik

Seminář Klastry a networking

20.08.2013

Dne 29.7. 2013 pořádá Agentura pro regionální rozvoj, člen Sdružení, seminář na téma klastry a networking.

« předchozí 1  …  10  …  18  …  24 25 26 27 následující »