11. Setkání Patriotů MSK

11. Setkání Patriotů MSK

24.09.2018

Vážení přátelé, rádi bychom vás pozvali na 11. Setkání Patriotů MSK, které se uskuteční 11. října 2018 od 14:00 v AKORDu v Ostravě-Zábřehu.

Akci pořádají Patrioti MSK – skupina mladých lidí, kteří se snaží zlepšovat image Moravskoslezského kraje. Dvakrát ročně proto organizují inspirativní networkingová setkání s nejlepšími osobnostmi našeho regionu, přičemž příležitost zapojit se dávají i zajímavým firmám. Bude skvělé, pokud bychom se tam mohli potkat.

 

V průběhu večera vystoupí čtyři řečníci:

 

Velkou novinkou 11. Setkání jsou workshopy na míru každému účastníkovi.

 

Na 11. Setkání se potkáte s více než 400 účastníky z nejrůznějších podnikatelských sfér a firem z celého Moravskoslezského kraje. Pro ještě lepší propojení Patrioti vymysleli networkingový systém, který Vám je pomůže oslovit.

 

Celou akci navíc doprovází Gastro festival – jedinečná slavnost lokálních výrobců a místní gastronomie.

Na to, jak akce vypadala v minulých letech, se můžete podívat v krátké ukázce. Více informací o Setkání a registraci míst najdete na www.patriotimsk.cz/ostrava.

Vstupenky rychle mizí a k dispozici je posledních x volných míst. Budeme velmi rádi, když se k nám připojíte.

Těšíme se na vás!

KALENDÁŘ AKCÍ:

Rychlý kontakt:

Akce a projekty, partnerství: